Nowości

Nowości

AF pokazuje szść nowych produktów na SOS Show 2009

Zamieszczone w dniu 11/12/09 | Tagi: Wydarzenia, Produkt

  • Od lewej Karen Harrison, Jennifer Torrance, Kriss Akabusi and Stephanie Banker

AF International producent specialistycznych produktów do czyszczenia komputerów oraz sprzętu biurowego, ogłasza wprowadzenie sześciu nowych produktów na tegorocznym SOS Road Show, które znalazły sie w katalogu Spicers 2010. Odwiedzający stoisko AF mogli przyjrzeć się z bliska nowym produktom, w tym cztery nowe produkty do czyszczenia białych tablic, sprzężone powietrze o zwiększonej mocy Super-Duster jak również poręczne chusteczki do czyszczenia płyt CD.

Gama produktów AF do czyszczenia białych tablic laminowanych została stworzona na potrzeby rynku edukacyjnego oraz korporacyjnego. Interactive Whiteboard Wipes jest to tuba zawierająca 100 nawilżonych chusteczek, zapewnia szybkie i sprawne czyszczenie białych tablic interaktywnych. Dostępne są również wymienne wkłady stworzone z myślą o oszczędności miejsca i zmniejszaniu ilości odpadów.

Whiteboard-Clene wipes 25 chusteczek w poręczne opakowaniu, idealnym do zapakowania do torebki lub walizki. Mogą być używane zarówno na tradycyjnych jak i na interaktywnych białych tablicach, usuwając zaschniętu tusz, tłuszcz i brud. Duże niestrzępiące się ściereczki Whiteboard Cloths świetnie chłonne, zachowują wytrzymałość podczas użycia na sucho/mokro, są idealne do ogólnego zastosowania. .

CD-Clene 25 chusteczek w małym opakowaniu, impregnowane delikatnym środkiem zapewniającym czystą powierzchnię płyt CD i DVD.

Dodatkowo na stoisku można było porównać moc nowego Super Duster (sprężone powietrze o zwiększonej mocy) ze Spraydusterem (sprężone powietrze). Jedno psiknięcie zapewnia powierzchnię wolną od drobin i kurzu. Produkt ten jest nie palny, idealny do usuwania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc a dodatkowa rurka zapewnia jeszcze lepsze wyniki.

Karen Harrison, Manager d/s Marketingu AF, skomentowała: „Zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska stale poszukujemu sposobów by pomóc naszym klientom obniżyć emisję dwutlenku węgla. Zaoferowaliśmy wymienne wkłady by zmniejszyć ilość opakowań oraz zwiększyć wydajność transportu. Innowacje są ważne dla nas by nadążać za stale zmieniającymi się technologiami dostępnymi na rynku, a produkty takie jak AF Interactive Whiteboard Wipes są efektem naszych badań. Cieszymy się, że poszerzyliśmy ofertę naszych produktów w katalogu Spicers o te, które tak dobrze odzwierciedlają nasze wartości”.

Related News Posts

Sorry, we couldn't find any related posts.