Choose another country or region to see content specific to your location.

Nowości

Nowości

AF otrzymuje uznanie od Barnardos

Zamieszczone w dniu 02/09/09 | Tagi: Nowosci, Dobroczynnosc, Prasa

Firma AF International, specjalista w dostarczaniu produktów czyszczących na rynek informatyczny, wsparła znaną organizację charytatywną Barnardo’s zarówno poprzez działania pracowników jak i sprzedaż markowych produktów AF.

Każdy produkt AF sprzedany na terenie Zjednoczonego Królestwa przekazuje pieniądze bezpośrednio do Barnardo’s, incjatywa ta będzie kntynuowana w roku 2009 i 2010. Clementine Delahey, działająca dla Barnardo’s skomentowała: „Firma AF International była nadzwyczaj hojna zbierając ponad 20.000 funtów. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni personelowi AF za ich zaangażowanie oraz klientom, kórzy zakupili produkty AF. Ich wsparcie pomoże poprawić warunki wielu dzieci w całym Zjednoczonym Królestwie”.

Karen Harrison skomentowała: „Jako część naszej polityki socjalnej chcemy wspierać organizację działającą na terenie całego Zjednoczonego Królestwa. Cieszymy się z pozytywnej reakcji pracowników i jesteśmy dumni z otrzymania świadectwa uznania Barnardo’s”. Clemantine Delahey dodała: „Jesteśmy szczęśliwi z nawiązania długoterminowej współpracy z AF, wszyscy wykazali wspaniałe zaangażowanie w zbiórce pieniędzy. Doceniamy ich wysiłek i z tąd wyraz naszego uznania.”