Nowości Archiwum: 2009

Nowości Archiwum: 2009

AF pokazuje szść nowych produktów na SOS Show 2009

Zamieszczone w dniu 11/12/09 | Tagi: Wydarzenia, Produkt

AF International producent specialistycznych produktów do czyszczenia komputerów oraz sprzętu biurowego, ogłasza wprowadzenie sześciu nowych produktów na tegorocznym SOS Road Show, które znalazły sie w katalogu Spicers 2010. Odwiedzający stoisko AF mogli przyjrzeć się z bliska nowym produktom, w tym cztery nowe produkty do czyszczenia białych tablic, sprzężone powietrze o zwiększonej mocy Super-Duster jak również poręczne chusteczki do czyszczenia płyt CD.

Gama produktów AF do czyszczenia białych tablic laminowanych została stworzona…

AF otrzymuje uznanie od Barnardos

Zamieszczone w dniu 02/09/09 | Tagi: Nowosci, Dobroczynnosc, Prasa

Firma AF International, specjalista w dostarczaniu produktów czyszczących na rynek informatyczny, wsparła znaną organizację charytatywną Barnardo’s zarówno poprzez działania pracowników jak i sprzedaż markowych produktów AF.

Każdy produkt AF sprzedany na terenie Zjednoczonego Królestwa przekazuje pieniądze bezpośrednio do Barnardo’s, incjatywa ta będzie kntynuowana w roku 2009 i 2010. Clementine Delahey, działająca dla Barnardo’s skomentowała: „Firma AF International była nadzwyczaj hojna zbierając ponad 20.000 funtów. Jesteśmy niesamowicie…